Понеділок, жовтня 17, 2016

 

Весілля - одна з найурочистіших подій Вашого життя! І  звичайно Ви хочете зберегти ці щасливі моменти  в пам"яті назавжди.Ми допоможемо Вам здійснити цю мрію.Пропонуємо всі фотопослуги в межах міста Львова та Львівської області від зйомки, оформлення дизайну до видачі альбому або фотокниги, яка останні роки  приходить на зміну звичайному класичному альбому.

Випускні альбоми - роки летять наскільки швидко ,що ми не встигаємо помітити.Разом з цим проходять і наше дитинство, шкільні рокі , неповторні миті студентського життя.Наші випускні альбоми допоможуть зберегти найяскравіші моменти вашого життя і повертатись до них у фотографіях.По технології виготовлення випускні альбоми діляться на поліграфічні та фотокниги.

     Сторінки поліграфічного альбому друкують на спеціальному прінтері.Вони виглядають як якісні журнали.Сторінки можуть бути ламіновані, що збільшує жорсткість листів та додає привабливість їх зовнішньому вигляду.  

     Фотокниги є більш якісні завдяки фотодруку за традиційною технологією.Долговічність такого методу друку добре перевірена часом.

Фотокнига - це оригінальний спосіб оформлення фотографій, що прийшов на зміну типових альбомів. Сучасні технології дозволяють виготовити оригінальний фотоальбом без кишеньок, куточків і клею. Розгортки книги є справжніми фотографіями, надрукованими за традиційною технологією в фотолабораторії і накладені на щільну  основу . Готовий блок переплітається і оформляється у книжкову обкладинку. Особливість полягає в створенні унікальної книги високої якості. Тематикою для створення фотокниги може послужити весілля, ювілей, новий рік, народження дитини, подорож, корпоративне свято, портфоліо або будь-яка інша важлива і пам"ятна подія вашого життя, оформлена в оригінальному дизайні. Для створення весільної фотокниги потрібна професійна фотозйомка весілля, тому що краса і стиль фотокниги багато в чому залежать від якості фотографій.